Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X

Chcete-li strávit aktivní dovolenou v okolí Zlína, je náš hotel tou pravou volbou. V krásné přírodě Bílých Karpat lze samozřejmě takév lyžovat. Připravili jsem proto pro vás seznam lyžařských středisek v Bílých Karpatech, které jsou snadno dosažitelné z našeho hotelu.

 

1. Ski Štítná nad Vláří – Popov

Skiareál Dubečky se nachází na okraji obce Štítná nad Vláří – Popov. Nabízí dva vleky typu Tatrapoma a také dvě sjezdovky. Vzdálenost z hotelu je pouhých 15,5 km, které představují 19 minut jízdy autem.

Webové stránky provozovatele najdete ZDE

2. Ski areál Újezd u Valašských Klobouk

Lyžařský svah s vlekem Tatrapoma se nachází v obci újezd vzdálené pouhých 17,1 km od hotelu. Tuto vzdálenost lze autem urazit za 25 minut.

Webové stránky provozovatele najdete ZDE

3. Ski Pozděchov

Středisko u obce Pozděchov v blízkosti Vizovic provozuje dva vleky typu Tatrapoma a jeden lanový vlek pro nejmenší. Tyto vleky obsluhují celkem tři sjezdovky, z nichž jedna je určena pro malé začínající lyžaře. Z hotelu činí vzdálenost do střediska 27 km, či 30 minut jízdy autem.

Webové stránky provozovatele najdete ZDE

4. Skicentrum Bílé Karpaty

Lyžařský areál na Mikulčině Vrchu prošel v nedávné době rekonstrukcí a návštěvníkům nabízí 2 vleky typu Tatrapoma a jeden vlek typu kotva. K disoizici jsou dvě sjezdovky. Vzdálenost z hotelu je 33,8 km, což představuje zhruba 36 minut jízdy autem.

Webové stránky provozovatele najdete ZDE

5. Ski Čertov

Středisko se nachází v Moravsko-slovenském pomezí v obci Čertov. Celkem se zde provozuje 5 vleků (z toho jeden lanový) a k dispozici je 7 sjezdových tratí. Zbývající 4 vleky jsou typu Tatrapoma. Vzdálenost z hotelu je 33,7 km, což odpovídá zhruba 40 minutám jízdy autem.

Webové stránky provozovatele najdete ZDE

6. Areál Pechancovy lůky

Areál Pechancovy lůky se nachází ve Valašských Kloboukách nedaleko hotelu Jelenovská. Disponuje vlekem KV 400 s délkou 338 metrů.

Webové stránky provozovatele najdete ZDE

180 lůžekcelkový počet lůžek
640 m.n.m.nadmořská výška
5 kmod Valašských klobouk

KONTAKT
Jelenovská 099, Valašské Klobouky, ČR
+420 736 650 550
rezervace@jelenovska.com

Ubytování Mikulov