Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X

Horský hotel Jelenovská se nachází v blízkosti Valašských Klobouk v nádherném prostředí Bílých Karpat. Hostům je k dispozici restaurace, kavárna a venkovní terasa. Rádi uvítáme skupiny, které využijí naše konferenční prostory nebo salonky určené pro soukromé akce.

Použití vnitřního bazénu je pro naše hosty zdarma. Můžete si také objednat privátní infraaunu s vířivkou a v sezóně další procedury.

Hotel se nachází v krásné přírodní oblasti s vícero možnostmi rekreačního a sportovního vyžití. Bílé Karpaty nabízí vynikající podmínky pro turistiku a cyklistiku. Milovníci zimy si také přijdou na své, díky běžkařským stezkám a lyžařskýmareálům v okolí Valašských klobouk.

Hotel disponuje kapacitou 180 lůžek. Pokoje jsou rozděleny do 2 kategorií - Standard, Business a také dle orientace - na údolí, nebo parkoviště. V ceně ubytování je  snídaně a vstup do vyhřívaného  vnitřního a venkovního bazénu. Na objednávku (a příplatek) vstup do vířivky a infrasauny. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a přístup na WI-FI po celém hotelu. Mini ledničkou jsou vybaveny pokoje Business.

Děti do 3 let v doprovodu alespoň jedné dospělé osoby na pokoji nejsou účtovány. Děti do dovršení 15let mají 25% slevu. Další možná sleva je za pobyt objednaný na více než 180 dní dopředu ve ýši 5%. U nás je možno platit převodem, Benefit kartou, SODEXO kartou, či fakturou zaměstnavateli na FKSP. Na hotelu je možno platit všude hotově, nebo platební kartou. Papírové stravenky žádného typu nebereme. Všechny rezervace FKSP, Sodexo atp. musí být obejdnávaný přes naší recepci. Stejně tak v případně uplatnění slevy Fisrt minute. V případě objednání přes jakékoliv rozhraní, není možné slevu uplatnit.

Na pobytyod 5 nocí obdržíte automatickou  slevu 10% z ceny ubytování a snídaně.

Cena je vždy se snídaní  (je možno dokoupit i polopenzi) a pouze v přímém nákupu u nás získáte nejnižší cenu
 

  • 2 lůžkové pokoje
 
  • 2, 3, 4 a 5 lůžkové pokoje
 

Níže uvedené podmínky se vztahují na zrušení rezervace ubytovacích a stravovacích služeb ze strany objednatele. Pokud dojde ze strany klienta ke zrušení pobytu, účtujeme tyto stornovací poplatky:

7  dnů před datem nástupu: 50 % z celkové ceny
méně než 7 dnů před datem nástupu: 80% z celkové ceny
méně než 1 den před datem nástupu: 100% z celkové ceny

Přesunutí termínu, dle individuální domluvy.

 

Silvestrovské pobyty pouze prostřednictvím emailu recepce@jelenovska.com, nebo telefonní číslem 736 650 550.

180 lůžekcelkový počet lůžek
640 m.n.m.nadmořská výška
5 kmod Valašských klobouk

KONTAKT
Jelenovská 099, Valašské Klobouky, ČR
recepce: +420 736 650 550
rezervace@jelenovska.com
provozní: +420 737 074 815‬
provozni@jelenovska.com

Ubytování Mikulov
EU ÚSPORY ENERGIE - PDF