Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X

Horský hotel Jelenovská se nachází v blízkosti Valašských Klobouk v nádherném prostředí Bílých Karpat. Hostům je k dispozici restaurace, kavárna a venkovní terasa. Rádi uvítáme skupiny, které využijí naše konferenční prostory nebo salonek určený pro soukromé akce.

Našim hostům nabízíme růžné procedury a masáže, finskou saunu, stejně jako možnost relaxace u venkovního či vnitřního bazénu. Hotel se nachází v krásné přírodní oblasti s vícero možnostmi rekreačního a sportovního vyžití. Bílé Karpaty nabízí vynikající podmínky pro turistiku a cyklistiku. Milovníci zimy si také přijdou na své, díky lyžařskému areálu a běžkařským stezkám v okolí Valašských klobouk.

Hotel disponuje kapacitou 180 lůžek. Pokoje jsou rozděleny do 3 kategorií - Ekonomy, Standard, Business a také dle orientace - na údolí, nebo parkoviště. V ceně ubytování je  snídaně a vstup do vyhřívaného  vnitřního a venkovního bazénu. Na objednávku (a příplatek) vstup do vířivky a infrasauny. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a přístup na WI-FI po celém hotelu. Mini ledničkou jsou vybaveny pokoje Business.

Děti do 3 let v doprovodu alespoň jedné dospělé osoby na pokoji nejsou účtovány. Děti do dovršení 15let mají 25% slevu. Další možná sleva je za pobyt objednaný na více než 180 dní dopředu. U nás je možno platit převodem, Benefit kartou, SODEXO kartou, či fakturou zaměstnavateli na FKSP. Na hotelu je možno platit všude hotově, nebo platební kartou. Stravenky žádného typu nebereme.

 Cena je vždy se snídaní  (je možno dokoupit polo, či plnou penzi) a pouze v přímém nákupu u nás získáte nejnižší cenu. V ceně na našem webu a od našich recepčních už je započítaný vnitřní a venkovní bazén.
 

  • 2 lůžkové pokoje
 
  • 2, 3 a 4 lůžkové pokoje
 
  • 2 a 4 lůžkové pokoje
 
  • Dvoulůžkový pokoj s obývacím pokojem
  • Sedací souprava, psací stůl
  • Dvoulůžkový pokoj s obývacím pokojem pro 4 osoby
  • Sedací souprava

Níže uvedené podmínky se vztahují na zrušení rezervace ubytovacích a stravovacích služeb ze strany objednatele. Pokud dojde ze strany klienta ke zrušení pobytu, účtujeme tyto stornovací poplatky:

7  dnů před datem nástupu: 50 % z celkové ceny
méně než 7 dnů před datem nástupu: 80% z celkové ceny
méně než 1 den před datem nástupu: 100% z celkové ceny

Přesunutí termínu, dle individuální domluvy.

180 lůžekcelkový počet lůžek
640 m.n.m.nadmořská výška
5 kmod Valašských klobouk

KONTAKT
Jelenovská 099, Valašské Klobouky, ČR
+420 736 650 550
rezervace@jelenovska.com

Ubytování Mikulov