Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X

Z Valašských Klobouk vychází dvě upravené běžkařské trasy

1. Trasa z Klobouk do Lančova   

Druhou trasou je trasa z Valašských Klobouk do Lančova. Trasa vede z Valašských Klobouk přes Suchý Vrch směrem k Lančovu. Kousek před Lančovem je třeba odbočit na Lančovské rybníky. Celková délka trasy je 6 kilometrů.

2. Trasa po hřebeni Bílých Karpat

Výchozím bodem této trasy je Královec nacházející se kousek od Valašských Klobouk. Zde se vydáme směrem na Ploščiny, Kyjanice a Požár až do Končité. Celková délka trasy je 6 kilometrů.

1. Jestřábí – Rokytnice

První běžkařskou tratí v okolí je trať z Jestřábí do Rokytnice. Trasa vede z Jestřábí směrem na Kochavec a odsud na Doubravu a Rokytnici. Celková délka trasy je 5 kilometrů.

2. Jestřábí – Bohuslavice nad Ohří

Trasa z Jestřábí do Bohuslavic nad Ohří patří mezi kratší trasy. Celková délka je 3 kilometry. Cesta vede podél železniční tratě, která obě města spojuje.

3. Francova Lhota – Čubův kopec

Také tato trasa patří mezi kratší. Celková dálka je 2 kilometry. Na jejím konci se nachází rozhledna, která je návštěvníkům k dispozici po celý týden 24 hodin denně.

180 lůžekcelkový počet lůžek
640 m.n.m.nadmořská výška
5 kmod Valašských klobouk

KONTAKT
Jelenovská 099, Valašské Klobouky, ČR
+420 736 650 550
rezervace@jelenovska.com

Ubytování Mikulov